Lehká mikrovláknová utěrka univerzální

Tato lehká univerzální utěrka z mikrovlákna odstraňuje za vlhka mírné až odolné nečistoty v kuchyni, koupelně a obytných prostorech. Je nesmírně praktická a velmi dobře se ždímá.

Naše cena:

184 Kč (s DPH)
152 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:950-007
Dostupnost: ihned k odeslání

Lehká univerzální utěrka od Belvando: Její název mluví za vše

Lehká univerzální utěrka odstraňuje mírné i odolné nečistoty v kuchyni, koupelně a obytných prostorech. Používá se za sucha (mírné nečistoty, které lze rychle odstranit) a dobře navlhčená (odolné nečistoty).

Lehká univerzální utěrka pracuje rychle a důkladně, odvádí při čištění prvotřídní výsledky i bez přidání chemických čisticích prostředků. Lehká univerzální utěrka je nesmírně praktická a uživatelsky přívětivá, zejména při čištění drobných ploch, a svou sílu ukazuje i při čištění hran a rohů.

Obklady v kuchyni a koupelně, armatury, plochy z nerezové oceli a umyvadla – to je jen několik příkladů. Lehká univerzální utěrka zajistí naprostou čistotu. U armatur a umyvadel je lehká univerzální utěrka například vhodná i pro leštění do zářivého lesku.

Vlastnosti výrobku: 

Lehká univerzální utěrka je alternativou ke standardní univerzální utěrce. Je praktická a lehká. Složení vláken přispívá k vysokému zachycení nečistot a umožňuje efektivní mechanické čištění. Po mokrém čištění vlákna lehké univerzální utěrky rychle schnou a utěrku lze tedy v krátké době znovu použít k suchému čištění.

Objednací číslo: 950-007
Kategorie: Utěrky z mikrovlákna
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: zelená
Velikost: 40 x 40 cm
Materiál: 80 % polyesterové mikrovlákno + 20 % polyamidové mikrovlákno

Doporučení k péči:

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík belvando.

Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken. 
Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Upozorňujeme

  • Vzhledem k vysokému výkonu mechanického čištění tohoto výrobku z mikrovlákna je třeba dávat pozor u speciálně natřených nebo lakovaných povrchů. Výrobek je třeba před prvním použitím bezpodmínečně vyzkoušet na nenápadném místě.
  • Lehká univerzální utěrka může při prvním praní pouštět barvu. Utěrku vložte do pračky a perte společně s barevně roztříděným prádlem.
  • Praním může lehká univerzální utěrka změnit barvu. Tím však není ovlivněna výkonnost vláken.

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet