Vivenso v médiích

Rady ptáka Loskutáka 3.3. 2018

 

 

Napsali o nás na bety.cz

V dnešní době, kdy stále více dětí i dospělých trpí nejrůznějšími alergiemi, klade spousta z nás důraz na dokonalý úklid. Toho ale s běžnými pomocníky v domácnosti jen těžko dosáhneme. Máte doma alergika na prach? Pak jistě víte, že tradiční vysavač mnohdy nezvládne vše. Odborníci proto doporučují... 

 

 

Tyto pomůcky už nikdy vidět nechceme
Pamatujete, jak jsme se kdysi trápili při úklidu? A nikdy nebylo čisto...

 

Barevná chlupatá věc, kterou jsme procházeli po našem nábytku. A pořád lítal prach dál a dál. I vysavače byly dost těžko ovladatelné. Pořád jsme museli kabel zapínat v jiném pokoji, aby nám dosáhl na všechna místa. To bylo kdysi a dnes by jsme se asi k těmto retro pomůckám už zřejmě nevrátili... 

 

 

Moderátorka Petra Svoboda ukázala nepořádek u sebe doma:
Doteď ho prý neviděla

 

 Moderátorka Petra Svoboda je v jednom kole a nic nestíhá. Být dobrá máma a zároveň pracovat je pro ni nelehký úkol. Teď, když si koupila nové brýle, ví, že musí s domácností přeci jen něco udělat.

 

 

Boj s jarními alergiemi

Když kvetou stromy, je to pro mnoho z nás velmi nepříjemné.
Díky vodnímu vysavači Vivenso může být všechno jinak! Přečtěte si, co na alergie a jejich léčení říká známý pediatr a onkolog MUDr. Pavel Boček.

 

Užitečné tipy na generální úklid

Jak si poradit s nepořádkem, když nechcete povolávat specializovanou úklidovou firmu? V článku najdete mnoho šikovných rad nejen pro úklid, ale samotné vybavení bytu. Při generálním úklidu se nezbavujte pouze věcí nepotřebných - koberce s vysokým vlasem a těžké závěsy jsou pořádnými zásobníky prachu a roztočů. Uklízejte kvalitním vodním vysavačem Vivenso a alergie budou pryč. 

 

Pořádné fitko díky úklidu - Iva Kubelková

Modelka a moderátorka Iva Kubelková prozradila, že na své postavě rozhodně nedře na strojích v posilovně.
Jak uklízí? Oblíbila si vodní vysavač od Vivenso!

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet