Univerzální mirkovláknová houbička vysoce savá

Univerzální mikrovláknová houbička, která je vysoce savá a mnohostranně použitelná. Suché i mokré použití.

Naše cena:

215 Kč (s DPH)
178 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:950-005
Dostupnost: ihned k odeslání

Praktická utěrka od Belvando je skutečně dokonalá. A to v každém směru, jak s ohledem na velikost, tak i na výkonnost a mnohostrannou použitelnost při úklidu domácnosti. Po dostatečném navlhčení je tento výrobek z mikrovlákna ideální k čištění voděodolných omyvatelných ploch. Při suchém použití je vynikající ke stírání a leštění.

Použití

Univerzální mirkovláknová houbička plní při úklidu domácnosti dvě funkcePo dostatečném navlhčení je ideální k rychlému a efektivnímu odstranění i odolných nečistot na omyvatelných a voděodolných plochách.

Mezi vhodné povrchy v kuchyni, koupelně a obytném prostoru, na kterých ji lze používat, patří např. pracovní desky, obklady, vnější a vnitřní plochy kuchyňských skříněk, umyvadla, odkládací plochy, vany a sprchové kouty, umyvadla atd.

Praktická utěrka je optimální i k suchému stírání v těchto oblastech použití. Při suchém použití lze touto utěrkou leštit i plochy z nerez oceli a armatury do vysokého lesku.

Vlastnosti výrobku:

Praktická utěrka je čisticí textilie, jejíž mikrovlákna velmi dobře zachycují nečistoty i vlhkost. Tím poskytuje skvělé výsledky při vlhkém i suchém použití.

 

Objednací číslo: 950-005
Kategorie: Utěrky z mikrovlákna
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: šedá
Velikost: 14 x 14 cm
Materiál: 75% polyesterové mikrovlákno + 25% polyamidové mikrovlákno

Doporučení k péči:

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík Belvando.

Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken. 

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Upozorňujeme na následující:

Praktická utěrka může při prvním praní pouštět barvu. Při prvním praní perte tuto utěrku v pračce společně s barevně roztříděným prádlem.
Praním může praktická utěrka změnit barvu. Výkonnost vláken tím nebude nijak ovlivněna.

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet