Vysoce savý mikrovláknový ručník na vlasy (vhodný i na zvířecí srst)

Vysoce savý mikrovláknový ručník na vlasy efektivně a jemně osuší vlasy a tím výrazně zkrátí dobu fénování a vlasy jsou tak méně namáhané.

Naše cena:

590 Kč (s DPH)
488 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:950-202
Dostupnost: ihned k odeslání

Ručník na vlasy od Belvando je prostě úžasný. U tohoto textilního výrobku pro péči o vlasy odhalují mikrovlákna celý svůj potenciál absorbovat vlhkost. Ručník na vlasy efektivně a jemně osuší vlasy po umytí a díky tomu se významně zkracuje doba fénování a vlasy jsou tak mnohem méně namáhány.

Princip

Díky savosti speciálních mikrovláken vytahuje z vlasů po jejich umytí vlhkost a značně tím zkracuje dobu fénování. Jelikož mikrovlákna zdrsní povrch vlasů mnohem méně než běžné froté ručníky, jsou vlasy méně náchylné k třepení.

Vlastnosti výrobku

Vysoce kvalitně zpracovaný ručník s vaflovou strukturou je měkký a hladký, dostatečně velký a pohodlně se s ním manipuluje.

Objednací číslo: 950-202
Kategorie: Péče o tělo
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: světle hnědá
Velikost: 100 x 50 cm
Materiál: 80 % polyesterové mikrovlákno + 20 % polyamidové mikrovlákno

Doporučení k péči:

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík belvando. Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet