O nás

My jakožto firma Ampuro s.r.o. ručíme u své produktové řady vodních vysavačů Vivenso za to, že svým zákazníkům prodáváme a zprostředkováváme tu nejlepší kvalitu s označením „Made in Germany" za velmi dobrého poměru ceny a výkonu.

U vysavače Vivenso byl dán od samého počátku standard kvality rozhodnutím, vyrábět jej v Německu a upustit od levného zahraničního dovozu. Proto můžeme u vysavače Vivenso garantovat výběr toho nejlepšího materiálu, dokonalé technické provedení a funkčnost, které přirozeně přispívají k uživatelskému komfortu. Moderní design vodního vysavače zdokonaluje celkový koncept i po optické stránce.

Nejlepší produkt roku

Vysavač Vivenso 2013, tak byl jakožto „nejlepší produkt roku" vyznamenán cenou Plus X Award ve třech kategoriích – Inovace, Vysoká kvalita a Funkčnost. Naši zákazníci si chválí kvalitu výrobku, servis a skvělý poměr ceny a výkonu.

Máte nějaké otázky, přání či podněty?

Jsme vždy připraveni Vám naslouchat. Spokojenost zákazníků je u nás prvořadá! Jednoduše nám zavolejte na telefonní číslo 273 130 298, nebo napište na naši e-mailovou adresu office@ampuro.cz.
Děkujeme Vám, že jste si našli čas a navštívili náš e-shop, i za zájem o námi nabízené produkty.

Již teď se těšíme na to, že Vás budeme moci přivítat jako našeho nového zákazníka, abychom Vás mohli přesvědčit nejen kvalitou nabízených produktů a poměrem ceny a výkonu, ale také přátelskými, rychlými a spolehlivými službami.

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet