Belvando Mikrovláknový hadr na mop – univerzální

Vytírejte a zbavujte se nečistoty na vašich dlaždicích, PVC nebo laminátu snadno a rychle. Zvolte standardní návlek na mop Belvando a uklízení se stane příjemným.

724,00 

Univerzální návlek na mop od Belvando je skutečná úleva.

Je dokonale vhodný na běžné dlaždice, vysoce lesklé dlaždice, hladkou jemnou kameninu, PVC, laminát, vysoce lesklý resopal, lakované parkety, leštěný mramor a žulu.
Díky standardnímu návleku na mop docílíte optimálních výsledků čištění a lze jím bez problémů a vzniku šmouh čistit dokonce i vysoce lesklé plochy.

Oblast použití

Univerzální návlek na mop od Belvando je ideálně vhodný k čištění běžných dlaždic, vysoce lesklých dlaždic, hladké jemné kameniny, PVC, laminátu, vysoce lesklého resopalu a lakovaných parket. Díky standardnímu návleku na mop docílíte optimálních výsledků čištění a lze jím bez problémů a vzniku šmouh čistit dokonce i vysoce lesklé plochy.

Není vhodný k použití na olejovaných dřevěných podlahách, protože mikrovlákno může absorbovat příliš hodně oleje. K tomu se hodí náš návlek na mop pro suché čištění.

Vlastnosti výrobku

Pro univerzální návlek na mop je charakteristické bílé mikrovlákno. Uvolňuje a odstraňuje nečistoty a následně je zachycuje. Vnější strana hadru délky 47 cm x 17 cm. Velikost sklopného držáku 40,5 cm x 11,3 cm.

Doporučení k péči

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík belvando. Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Velikost

Vnější strana hadru

47cm x 17cm

Barva

Materiál