Belvando MOP teleskopická tyč + magnetický sklopný držák

Zpříjemněte si pravidelný úklid, uklízejte s mopem tvořeným teleskopickou násadou a sklopným magnetickým držákem. Uklízejte rychle a bez bolesti zad.

1 389,00 

Teleskopická násada je synonymem pro maximální pohodlí, když přijde na čištění podlahy. Nabízí tolik jemnosti a výstřednosti, že se čištění podlahy stává velkým potěšením. Teleskopickou násadu lze okamžitě přizpůsobit tělesné výšce uživatele. Záda jsou tak při čištění podlahy rovná: to je příjemná úleva!

Oblast použití

Robustní teleskopická násada včetně magnetického sklopného držáku je nepřekonatelná při důkladném čištění podlahy návlekem na mop „standardní“, „pro suché čištění“ a „speciální“. Pohodlný, bez námahy zad, nezničitelný – nepostradatelný. Příslušné návleky na mop lze snadno nasadit i odstranit. Stačí stisknout nožní tlačítko.

Vlastnosti výrobku

Teleskopická násada poskytuje uživateli při čištění podlahy maximální komfort. Je vyrobena z hliníku a má tedy nízkou hmotnost. Snadno se přizpůsobí uživateli. Podle tělesné výšky lze teleskopickou násadu vysunout z 90 cm až na délku 180 cm, a to bez námahy a vynaložení síly.

Magnetický sklopný držák vydrží „věčně“. Ani po intenzivním používání nevykazuje žádné známky opotřebení. Příjemné uchopení zajistí dva pěnové úchyty na teleskopické násadě. Sklopný držák spolu s příslušným návlekem na mop „klouže“ snadno po podlaze a zajišťuje úplnou čistotu. Čištění podlahy např. pod skříněmi je hračka.

Další informace

Hmotnost 1,5 kg
Velikost

Barva

Materiál