Belvando Antibakteriální mikrovláknový hadřík na mytí nádobí

Umývejte své nádobí, znečištěné sklenice, hrnec nebo pánve rychle a ekonomicky. Antibakteriální utěrku Belvando budete používat každý den.

482 
398,35  (bez DPH)

Vše, co potřebujete ke každodennímu mytí nádobí, je tato malá utěrka od společnosti Belvando. Čistí běžně znečištěné sklenice, talíře, šálky, hrnce, pánve a mnoho dalšího. Ekonomická varianta pro rychlé každodenní mytí. Výsledek čištění je velmi dobrý, antibakteriální utěrka zvládá i mastné nečistoty!

Antibakteriální utěrka na nádobí zajišťuje díky zvláštnímu zpracování antibakteriální účinek. Ve vláknech se tak nemohou zachycovat bakterie a zárodky a při používání navíc nevzniká nepříjemný zápach.

Antibakteriální utěrka na nádobí je první volbou při každodenním čištění. Utěrka čistí rychle a důkladně nádobí, sklenice, hrnce, pánve atd. Je ideální také na mastné nečistoty: speciální vlákna umožňují zachytit velké množství nečistot a mastnoty tím nejúspornějším způsobem.

Vlastnosti výrobku:

Vlákna utěrky na nádobí mají vysokou schopnost zachytit nečistoty a mastnotu. Utěrka na nádobí je lehká a praktická. Lze ji velmi dobře vyždímat.

Doporučení k péči

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken.

  • Perte antibakteriální mikrovláknový hadřík v pračce odděleně od běžných textílií. Využijte prací pytlík Belvando.
  • Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče!
  • Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Velikost

Barva

Materiál