Belvando Antibakteriální mikrovláknový hadřík na mytí nádobí

Umývejte své nádobí, znečištěné sklenice, hrnec nebo pánve rychle a ekonomicky. Antibakteriální utěrku Belvando budete používat každý den.

482,00 

Vše, co potřebujete ke každodennímu mytí nádobí, je tato malá utěrka od společnosti Belvando. Čistí běžně znečištěné sklenice, talíře, šálky, hrnce, pánve a mnoho dalšího. Ekonomická varianta pro rychlé každodenní mytí. Výsledek čištění je velmi dobrý, antibakteriální utěrka zvládá i mastné nečistoty!

Antibakteriální utěrka na nádobí zajišťuje díky zvláštnímu zpracování antibakteriální účinek. Ve vláknech se tak nemohou zachycovat bakterie a zárodky a při používání navíc nevzniká nepříjemný zápach.

Antibakteriální utěrka na nádobí je první volbou při každodenním čištění. Utěrka čistí rychle a důkladně nádobí, sklenice, hrnce, pánve atd. Je ideální také na mastné nečistoty: speciální vlákna umožňují zachytit velké množství nečistot a mastnoty tím nejúspornějším způsobem.

Vlastnosti výrobku:

Vlákna utěrky na nádobí mají vysokou schopnost zachytit nečistoty a mastnotu. Utěrka na nádobí je lehká a praktická. Lze ji velmi dobře vyždímat.

Doporučení k péči

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken.

  • Perte antibakteriální mikrovláknový hadřík v pračce odděleně od běžných textílií. Využijte prací pytlík Belvando.
  • Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče!
  • Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Velikost

Barva

Materiál