Belvando Mikrovláknová utěrka na mytí oken, leštění skla a nádobí

Utěrka na sklo a nádobí Belvando uspokojí ty nejvyšší nároky na kvalitu. Čistí a suší brýle, nádobí a příbory.

330,00 

Utěrka na sklo a nádobí Belvando nabízí díky své drsnosti univerzální spektrum použití jak v kuchyni i v celé domácnosti. Díky zvláštní struktuře, která připomíná šupiny ryb koi, má velmi vysokou savost a nezanechává žádné skvrny vody.

Vysokého čisticího výkonu utěrky na sklo a nádobí Belvando je dosaženo díky zvláštnímu výrobnímu procesu a speciální struktuře příze ultramikrovlákna. Ultra je symbolem nejvyššího stupně kvality mikrovlákna. Po mírném navlhčení utěrky na sklo a nádobí Belvando zůstávají na povrchu tzv. mikrokapky, které se však beze stopy odpaří.

Vlastnosti výrobku

Utěrka na sklo a nádobí Belvando představuje vysoce kvalitní výrobek, jehož mikrovlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti. Co to znamená pro uživatele: Pomocí utěrky na sklo a nádobí Belvando lze sušit, resp. leštit i velké množství sklenic, nádobí a příborů, aniž se utěrka sama rychle navlhčí.

Doporučení k péči

  • Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken.
  • Oddělte před praním tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík belvando.
  • Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče!
  • Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Upozorňujeme na následující

Utěrku na sklo a nádobí Belvando lze použít suchou nebo mírně navlhčenou. Utěrka na sklo a nádobí může při prvním praní pouštět barvu. Při prvním praní vložte do pračky a perte společně s barevně roztříděným prádlem.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Velikost

Barva

Materiál