Čistička vzduchu Airvenue

Ta svěžest! Jako v přírodě po krátkém deštíku!

Představujeme vám čističku vzduchu Airvenue® s funkcemi třech rychlostních stupňů, zobrazení teploty v prostoru, nočního provozu, časovačem s automatizovaným vypnutím a LED podsvícení. Podsvícení lze nastavit tak, že se proměnlivě mění barevnost v průběhu a pokud si přejete určitou barvu, lze měnící se barvy zastavit a nechat svítit pouze tu vaši.

Airvenue je dostupný v úžasném designovém provedení ve dvou barvách – čiště bílá a antracitová. Výrobek, v němž se technická dokonalost a funkčnost pojí s velice pohodlným ovládáním dotykovým displejem a moderním designem. S touto čističkou vzduchu, a zároveň osvěžovačem, na vodní bázi můžete relaxovat při zvuku příjemného „probublávání“ vody, měnících se barev a přidáním éterické esence provoníte vaši domácnost a klidně i kancelář apod.

4 důvody, proč chtít Airvenue

  • Čistí vzduch v místnosti. Laboratorní testy prokazují cca 11m prostoru za hodinu provozu.
  • Nádoba z vysoce odolného skla české výroby.
  • Výrazně redukuje množství pachů – od vaření, kouření i zvířecích mazlíčků.
  • Pochytá prach i alergeny ze vzduchu tak, že zmírní průběh alergií na pyly, prach i zvířecí srst.
  • Navrací do prostoru ztracenou vzdušnou vlhkost.
  • Provoní prostor podle vašeho přání. Stačí přidat pár kapek vonné esence dle libosti (citrón, pomeranč či eukalypt aj.).
  • Neutralizuje bakterie a viry v prostoru přidáním Eco Clean Air.
  • Krásný design, který upoutá pozornost a zároveň vytvoří domácí wellness atmosféru.
  • Minimální spotřeba energie – 12V.

7 800,00 

Nechte se okouzlit

Osvěžovač vzduchu Airvenue® zajistí, že váš domov bude vždy provoněn čerstvým vzduchem jako po letním dešti.

Osvěžovač Airvenue® je kombinací dvou elementů mimořádného, ale zároveň úsporného výkonu a precizního stylového designu, který vynikne v každé domácnosti. Je vyroben z nejlepších materiálů přímo v Německu. Tělo osvěžovače je z kovu a nádoba na vodu je z velmi odolného skla.

S Inovativním ovládáním osvěžovače Airvenue® lze nastavit jednoduše vše od výkonu, přes noční režim a osvícení, až po možnost si načasovat dobu kdy bude osvěžovač Airvenue® v provozu. Obsluha osvěžovače vzduchu Airvenue® je snadná jako hračka. Skleněná nádržka se jednoduše naplní dostatečným množstvím vody, na ni se nasadí nástavec s ovládáním a už u vás osvěžovač může začít samočinně čistit vzduch.

Barevné podsvícení Osvěžovače Airvenue® se pravidelně mění do šesti barev a tvoří tím v nočních hodinách nenapodobitelnou atmosféru.

Zajímá vás, co o nás napsali naši klienti? Podívejte se na naše recenze.

Mezinárodní ocenění Plus X Award 2018

Airvenue® získalo mezinárodní ocenění Plus X Award 2018 ve třech kategoriích: vysoká kvalita, design a jednoduché ovládání. Plus X Award je celosvětové ocenění, které je udělováno nezávislou skupinou mezinárodních odborníků a vyznamenávají se jím vynikající produkty a technologie.

čistička vzduchu

Další informace

Hmotnost 11 kg
Materiál