Nákupní košík

Ohlasy zákazníků

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Květa Kašová

Obrovská spokojenost, využívám nejvíce na vysávání. V naší domácnosti nastala veliká změna – vysávání baví i mého muže. Děkuji 🙂

Slávka Paroubková

Do doby než jsem si pořídila Vivenso, používala jsem při úklidu Rainbow. Asi po 15 letech odešel motor, takže jsem se poohlídla po podobném a cenově dostupnějším. Vivenso mám skoro 1 rok a zatím jsem spokojená. Luxuji ráda a mám dobrý pocit, že je opravdu vyluxováno a čisto, prostě uklizeno. Hodně používám klepač a taky čističku vzduchu, kterou jsme hodně využili i po rekonstrukci bytu, kdy byl všude prach. Zatím velká spokojenost.

Andrea Šachlová (Resort Čapí Hnízdo)

Vivenso využíváme k úklidu hotelových pokojů a jsme dlouhodobě spokojeni.

Eva Idlbeková

Nejvíce Vivenso využívám k luxování, před luxování vždy vyčistím vzduch v baráčku, to jsou hlavní věci, ke kterým Vivenso používám. Používám ho každý týden, v rámci větších úklidů pak používám tepovač, ale je to méně časté než samotný lux.

Pistalinda

Moc děkujeme za možnost vyzkoušení – testování Vivensa a i my se řadíme mezi ty, kteří si ho po 14 dnech odkoupili. Důvodem je, že je nejen kvalitním pomocníkem při úklidu, ale také se nám velmi osvědčil jako osvěžovač a čistič vzduchu. A nejvíc se těším, až ho v létě otestujeme s kostkami ledu jako klimatizací v horkých dnech… A nyní k samotnému testování. Manipulace s vysavačem je snadná, dá se říci totožná s naším předchozím vysavačem. Jen je Vivenso o trošičku těžší. To nám ale nevadí. Naopak. Je bytelný a alespoň s ním nemůže až tolik zlobit náš tříleťák. Jízda po bytě, ať už na koberci či po dlažbě – bez problému. Vysávání hladkých povrchů i koberců – v pohodě, bez problémů. Stejně tak čištění čalouněné sedačky. Hlučnost vysávání je srovnatelná s naším předchozím vysavačem, hlučnější je při osvěžování vzduchu. Změna hodně moc viditelná byla zejména u mé mamky, kde jsme Vivenso použili na starší koberce a sedačku. Ve chvíli kdy mamka vešla do pokoje, tak řekla, že se v místnosti lépe dýchá. A to jsme ji řekli, že ji „jen vyluxujeme“. Toto tedy je důkazem toho, že Vivenso během úklidu rovněž čistí i vzduch. A co teprve když jsme Vivenso použili jako osvěžovač vzduchu a přidali do toho vůně. Nejvíc mi pomohla eukalyptová, v době, kdy jsem měla virózu a ucpaný nos. Za chvilku se mi po jejím využití krásně dýchalo. Čištění Vivensa je snadné.

Maty

Vodní vysavač Vivenso přestavuje inovativní způsob vysávání, kteří ocení z zejména alergici. Vodní vysavač Vivenso nasává prach do nádoby s vodou a tím nedochází k vypouštění částic zpět do vzduchu. Což je perfektní.

Lenka Mezerová

Nechala jsem se na Vivenso přemluvit před třemi lety a jsem za to moc ráda. Podotýkám, že nejsem prodejce a podobné předváděcí akce nesnáším.

Zdeněk Nový

No máme ho první den takže…ale co jsme vysáli, tak to jsme koukaly, jsme oba tělesně postižení. Já jezdím na mechanickým vozíku a vysavač se mi ovládá dost dobře až na to, že mi vypadává ta trubka. Asi to dělá, že to držím jen jednou rukou takže…ale zatím moc velká spokojenost.

Leona Bernátková

Vivenso je úžasný, vůbec teto investice nelituji. Prostě bomba, ten vysaje snad i to, co neexistuje, jsem jak v Jiříkovém vidění.

Ivana Nechvátalová

Včerejší návštěva a ukázka vysavače byla úžasná. Paní Tůmová odvedla profesionální práci. Bylo to moc příjemné. Mohu všem doporučit.

Ammazonic

S vysavačem se manipuluje dobře, stejně jako s každým, co jsem dosud měla. Výhodou je délka hadice, dostanu se přes celý byt na jednu zásuvku. Příslušenství- využili jsme nástavec na luxování prachu, což bylo super a několikrát i nástavec na vytírání – ten hodnotím velmi kladně, opravdu vyluxuje i vytře a s jednou nádrží vody – tudíž míň práce než při samostatném vytírání. Průhlednou násadu jsme využili na vysávání vody na sedačce, když děti vylili skleničku – taky paráda. V našem bytě je podlaha i koberec, tak jsme testovali na každém povrchu a vše dopadlo na výbornou. Hlučnost vysávání mi přijde standardní jako u každého jiného vysavače 🙂 Za zápory vysavače považuji hluk při čištění vzduchu a neviditelnou rysku na vodu. Prachu je však v domácnosti méně při jeho běžném využívání, máme alergika, takže je to velký přínos:) Vivenso se též dobře čistí. A jeho funkci čištění a provonění vzduchu jsem si zamilovala. Za mě tedy naprostá spokojenost.

Valeria K.

Vivenso je skvělý pro všechny, kdo chtějí opravdu uklizený byt třeba z důvodů alergií. Člověk se nestačí divit, co všechno se mu na podlaze schovává, i když si myslí, že uklízí opravdu často – to je výhoda, že vidíte tu špinavou vodu. Vysavač jsme použili na víc povrchů a vždycky se stejným výsledkem – čistou podlahou a špinavou vodou ve vysavači. Ale aspoň člověk vidí, co má doma. Moc se mi líbí i ta vytírací funkce. Kdo má třeba lina nebo dlažbu, tak bude nadšený. Provoněný byt díky vůním je hodně příjemný bonus. Pokud máte rýmu, doporučuju eukalyptus, krásně se po něm dýchá, jak jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Vůbec jako čistička vzduchu je vysavač úžasný – jestli máte doma alergika nebo astmatika, doporučuju. Zkusili jsme Vivenso i na čalounění sedačky a křesel a taky velká spokojenost,. Takže jsme se nakonec rozhodli že už se ho nevzdáme a odkoupili ho, protože lepšího pomocníka na úklid rozhodně nemáme. :-)Možná by mohl být trochu tišší, ale nemyslím, že by byl hlasitější než jiné vysavače a navíc s tím, jak je výkonný ta trocha hluku vůbec nevadí!!!

Pavel Maslák

Máme Vivenso 14 dní. Chtěl by poděkovat prodejci paní Jaroslavě Tůmové za skvělou prezentaci a ochotu. Vivenso je úžasný pomocník do domácnosti. Všem ho můžu jen doporučit.

Hana Řehořová

Máme ,,Vencu“ týden, ale už je to člen rodiny. Nejenom, že skvěle vysává, ale funkce čističky vzduchu a klepač čalounění vytvořily z našeho bytu krásně provoněný a čistý domov.

Zuzka Kopáčová

Kolik je hvězd na nebi?? Tolik si zaslouží Vivenso. 🙂 Je to láska na první pohled, úžasný pomocník do domácnosti. Děkuji.

Jaroslav Kaufmann

Naše Vivenso řádí u naší babičky, když se dělá předvánoční úklid. 😉

Klára Lebdušková

Kostky ledu do vody, nastavit intenzitu fuku, kápnout vůni a domácí chlazení s čističkou vzduchu vrní, chladí, fouká, ohlazuje panelové klima.

Lenka Nová

Vysavač Vivenso je naprosto vynikající. Jednoduše se s ním manipuluje, a i když vypadá na pohled složitě, rozebírání, plnění nádrže na vodu i opětovné skládání je jednoduché. Ocenila jsem, že vzhledem k jeho oblému tvaru nehrozí omlácení rohů nábytku. Kabel je dostatečně dlouhý na celý byt, takže člověk nemusí neustále přepínat zásuvky, ale trochu se plete pod vysavač. Teleskopická tyč se dá přizpůsobit opravdu každé postavě. Také jsem ráda za snadné přepínání podlahové násady (to byl u našeho starého vysavače vždycky horor). Nadchnul mě i štěrbinový nástavec, který se dostane opravdu úplně všude, člověk nemusí odtahovat nábytek nebo lednici, aby pod nimi vysál. Jinak co se samotného vysávání týče, tak v porovnání s našim starým vysavačem je Vivenso naprosto úžasný! Žádný prach neunikne, nedostane se díky vodě zpátky do prostředí, navíc oceňuji i to, že člověk necítí žádný „vysavačový pach“. Byl sice trochu šok vidět, kolik prachu jsme v bytě i přes opravdu časté vysávání měli – ve vodě je prostě vidět líp než v sáčku klasického vysavače, ale potěšilo mě, že čím častěji jsme vysávali, tím čistší voda byla:-) I čištění vysavače po použití je velmi snadné. Šikovné je uložení vysavače s pootevřenou nádrží, kdy nádržka dobře vyschne a zabrání se tak případné „plísni, zápachu…“ I vysušení a případné dočištění hadice je pro uložení vysavače dobrý nápad. Z čeho jsem ale také nadšená je funkce čističky vzduchu. Musím říct, že jsem nejdřív moc nevěřila, že by měl vysavač nějaký velký vliv na „klima“ v bytě, ale je úplně úžasný! Vzduch je vlhčí, takže se v něm lépe dýchá a je takový svěžejší (jiné slovo mě momentálně nenapadá). A navíc v kombinaci s vůněmi, které nakapete do vody ve vysavači, se byt krásně provoní (já si zamilovala pomerančovou:-). Co se týče záporů,nějaké maličkosti se najdou (občas se plete šňůra a dítě u čištění vzduchu neusne kvůli hlučnosti, která je ale v porovnání s našim starým vysavačem pořád o hodně tišší), tak je člověk neřeší, protože má dokonale uklizeno a v bytě krásnou vůni:-)Mimochodem Vivenso zabavilo i mužskou část naší rodiny, takže partner se vysávání vůbec nebránil a uklízel s tímto vysavačem dobrovolně, což se u toho starého vážně nestávalo:-) A navíc jinak velmi neposedný syn má vysavač jako divadlo: dlouhou chvíli vydrží v klidu pozorovat vířící vodu, která navíc postupně mění zbarvení. Přiznávám, že jsem vůbec nečekala, že budu takhle nadšená, ale tenhle vysavač mě opravdu nadchnul, všem ho nyní doporučuji:-) Pokud hledáte opravdu výkonný vysavač co umí spoustu věcí navíc, rozhodně si Vivenso pořiďte. Já po prvním vyzkoušení měla jasno a hned jsem se rozhodla, že už se ho nevzdám, protože je prostě skvělý!!!

Jaroslav Kaufmann

Vivenso jsme si pořídíli před 2 lety a jsme s ním na prosto spokojení a za ty dva roky co ho jej doma máme ani jednou nebyl na opravě. Velice kvalitní mašina a také čistička vzduchu je super…a celý tým vivensa je nejlepší kolektiv. S pozdravem rodina Kaufmannová.

Věra Piglova

Jestliže máte zájem o tento výjimečný produkt, mohu Vám ho přijet předvést, co vše to dokáže přátelé. Je to doopravdy bomba.

Miroslava Krchňáková

Nejoblíbenější úklidový prostředek, ohromí mě vždy!!!

Testování elegantního vodního vysavače Vivenso

Proběhlo testování vodního vysavače Vivenso! Vysavač testovalo 36 uživatelek a 96 % z nich tento výrobek doporučuje. Testerky na vysavači nejvíce oceňují opravdu kvalitní vysávání, díky kterému při úklidu neunikne ani smítko prachu, a zároveň byly velmi překvapené, kolik nečistot a prachových částic byl schopen vysavač zachytit, i když se jednalo o pravidelně uklízené a čisté prostředí. Dále velmi oceňují to, že vysavač funguje jako čistička a osvěžovač vzduchu, což ocení především alergici a astmatici. Po každém vysávání je vzduch čistý, svěží a lépe se v interiéru dýchá. Zalíbení nachází i v tom, že lze do vody přidat pár kapek vůně a byt tím krásně provonět.

Zuzana Jelenová

Vivenso je skvělý! Opravdu výkonný a nejvíc mě baví vychytávka 2v1, vyluxuju a mám i vytřeno a krásně provoněný celý byt. Jen bych uvítala navíjení kabelu a trošku větší kolečka, aby dokázala přejet přívodní kabel. Lituju, že jsem si ho nepořídila dřív. Jsem nadšená!!!

Marcela Pittnerová

Velké díky za VIVENSO :). Okamžitě se stal miláčkem domácnosti :D… Je to úžasný pomocník, do kterého se každý musí okamžitě zamilovat!!! Naprosto mě dostalo v čem člověk spí (přesto, že já peru a převlíkám postele každý týden a někdy i dřív). Tepovač má opravdu velkou sílu a člověk se nestačí divit, co v té vodě vidí :/. Nesmírná výhoda je to, že se vyleje voda a nepráší se v bytě výměnou či vysypáváním sáčku a ušetří se peníze za věčné kupování sáčků. Dlouhá hadice je další úžasná vychytávka, jednoduché ovládání a hlavně, díky vašim úžasným vůním byt krásně voní při každém spuštění vysavače (a že u nás vrčí pořád :D). Je to prostě úžasný stroj a já strašně moc děkuji za nás všechny a hlavně za Patička ,protože pro něj je čisté a bezprašné prostředí úplně nejdůležitější.

Jan Jirotka

Dokud jsem nezažil nevěřil jsem! Vivenso začalo tam, kde silný vysavač na čerpací stanici skončil. Výsledek mne mile překvapil. Skvělá práce vivenso!

Naďa Novotná

Jsem moc ráda, že jej mohu vlastnit. Mohu jen doporučit. Tým je úžasný. K ničemu vás přemlouvat nebudou. U mě to byla láska na první pohled.

Lea Nerudová

I KVĚTINÁM SE DÝCHÁ LÉPE! Když mě loni v dubnu poprosila Jaruška – Jaroslava Tůmová – o chvíli mého času s tím, že se zaučuje pro jakousi firmu a potřebuje si u někoho známého vyzkoušet, jak jí to půjde při předváděčce vodního vysavače, řekla jsem si, proč ne, pomůžu jí s tím a dám jí zpětnou vazbu, jestli jsem všemu rozuměla a co mi ve „výkladu“ případně chybí. Vždyť o nic nejde, myslela jsem si. Dokonce jsem přibrala i zástupce z řad mužů, aby mohla čelit záludným technickým dotazům. A tak Jaruška přijela. Už když bílého andílka vyndala z krabice, cítila jsem k němu velké sympatie O:-) A pak stačilo provonět kuchyň, přejet polstrovanou židli hadicí (kde jsem nevěřila svým očím, jak pěkně a snadno se dá klasickým vysavačem prach zapracovat zpátky do židle) a klepačem matraci (při čemž jsem zírala s pusou dokořán, v čem i přes pravidelné vysávání spíme) a bylo vymalováno 😀 Už mě k tomu ani moc věcí nezajímalo a věděla jsem, že máme nového člena domácnosti. Dostal jméno Emilek a od té doby má čestné parkovací místo v koupelně a vysává, co se dá a kde se dá. Beru ho i do garáže na vysávání Ravušky (mého milovaného auta), ale pozor!!!! „nožičky“ má podložené dekou, aby si je neodřel ^_^ Je to miláček a jsem za něj MOC VDĚČNÁ

Jana Kotenová

Super věcička, mám ji doma. Mohu jen doporučit, zejména pro alergiky.

Alena Brzáková Oláhová

Vivenso jsem koupila v karlovarské kanceláři. Moc jsem o něm slyšela, ale netušila jsem že mě až tak překvapí. Začala jsem u matrace. Matraci mám sice už 10 let, ale luxovala jsem ji celkem pravidelně. Tak byla celkem čistá. Teda to jsem si myslela než jsem na ni vzala Vivenso“ „Včera jsme vyzkoušeli ochladit vzduch. Dát do Vivensa ( u nás Venca) led a studenou vodu bylo to nejmenší. V dětském pokojíčku klesla teplota o 5 stupňů (20m2). Skvělá věc.

Ilona Jirků

Super mašinka, pro mne má jméno Tomáš. S Tomem je úklid hračka.