Belvando Mikrovláknový hadr na mop – standardní

Tento návlek je vhodný pro čištění extrémních nečistot. nebude problém dokonale vyčistit hrubé dlaždice, plovoucí podlahy ani strukturální dlažbu.

724,00 

Tento návlek na mop dosáhl vynikajících výsledků testů a je ideální pro rychlé čištění extrémních nečistot. Pomocí tohoto speciálního návleku na mop od Belvando lze plynule a snadno přejíždět po podlaze, např. hrubých a glazovaných dlaždicích, plovoucích podlahách, strukturální dlažbě a středně hrubé kamenině. Nečistota se uvolní a následně je zachycena speciálním návlekem na mop.

Vlastnosti výrobku

Pro univerzální návlek na mop je charakteristické bílé mikrovlákno. Uvolňuje a odstraňuje nečistoty a následně je zachycuje. Vnější strana hadru délky 47 cm x 17 cm. Velikost sklopného držáku 40,5 cm x 11,3 cm.

Doporučení k péči

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík belvando.

Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Velikost

Vnější strana hadru

47cm x 17cm

Barva

Materiál