Belvando Mikrovláknový mop na suché stírání hladkých podlah

Zbavte svou podlahu prachu, a to dokonale. Používejte návlek na podlahu pros suché čištění. zachytí nejen prach, ale také vlasy a vlákna.

724,00 

V systému čištění Belvando je návlek na podlahu pro suché čištění ideální k zachycení prachu, vláken a vlasů v celém obytném prostoru. Prach lze ve vláknu zachytit pouze suchý. Praní je nutné pouze zřídka, protože suchá vlákna se po použití otřou kartáčem nebo vysají.

Vlastnosti výrobku

Návlek na podlahu pro suché čištění od Belvando je díky zpracování optimálně vhodný k zachycení a spojení nejjemnějších prachových částic, vláken a vlasů s mikrovlákny. Vnější strana hadru délky 47 cm x 17 cm. Velikost sklopného držáku 40,5 cm x 11,3 cm.

Doporučení k péči:

Výrobek je možné prát v pračce při teplotě do 60 °C. Vyššími teplotami se zhoršuje čisticí síla vláken. Aby se tento vysoce kvalitní výrobek z mikrovlákna před praním oddělil od jiných běžných textilií, doporučujeme použít prací pytlík Belvando. Výrobek je vhodný pro sušení v sušičce při nastavení mírného programu péče! Nesmí se používat aviváž, jinak bude negativně ovlivněna speciální funkce a výkonnost vláken.

Na reklamační nároky, které vyplývají z nesprávné péče, nebude brán zřetel!

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Velikost

Vnější strana hadru

47cm x 17cm

Barva

Materiál