Ohlasy zákazníků

 • Ilona Jirků

  „ Super mašinka, pro mne má jméno Tomáš. S Tomem je úklid hračka. "

 • Alena Brzáková Oláhová

  „ Vivenso jsem koupila v karlovarské kanceláři. Moc jsem o něm slyšela, ale netušila jsem že mě až tak překvapí. Začala jsem u matrace. Matraci mám sice už 10 let, ale luxovala jsem ji celkem pravidelně. Tak byla celkem čistá. Teda to jsem si myslela než jsem na ni vzala Vivenso“ „Včera jsme vyzkoušeli ochladit vzduch. Dát do Vivensa ( u nás Venca) led a studenou vodu bylo to nejmenší. V dětském pokojíčku klesla teplota o 5 stupňů (20m2). Skvělá věc. "

 • Testování elegantního vodního vysavače Vivenso

  „ Proběhlo testování vodního vysavače Vivenso! Vysavač testovalo 36 uživatelek a 96 % z nich tento výrobek doporučuje. Testerky na vysavači nejvíce oceňují opravdu kvalitní vysávání, díky kterému při úklidu neunikne ani smítko prachu, a zároveň byly velmi překvapené, kolik nečistot a prachových částic byl schopen vysavač zachytit, i když se jednalo o pravidelně uklízené a čisté prostředí. Dále velmi oceňují to, že vysavač funguje jako čistička a osvěžovač vzduchu, což ocení především alergici a astmatici. Po každém vysávání je vzduch čistý, svěží a lépe se v interiéru dýchá. Zalíbení nachází i v tom, že lze do vody přidat pár kapek vůně a byt tím krásně provonět. "

 • Marcela Pittnerová

  „ Velké díky za VIVENSO :). Okamžitě se stal miláčkem domácnosti :D... Je to úžasný pomocník, do kterého se každý musí okamžitě zamilovat!!! Naprosto mě dostalo v čem člověk spí (přesto, že já peru a převlíkám postele každý týden a někdy i dřív). Tepovač má opravdu velkou sílu a člověk se nestačí divit, co v té vodě vidí :/. Nesmírná výhoda je to, že se vyleje voda a nepráší se v bytě výměnou či vysypáváním sáčku a ušetří se peníze za věčné kupování sáčků. Dlouhá hadice je další úžasná vychytávka, jednoduché ovládání a hlavně, díky vašim úžasným vůním byt krásně voní při každém spuštění vysavače (a že u nás vrčí pořád :D). Je to prostě úžasný stroj a já strašně moc děkuji za nás všechny a hlavně za Patička ,protože pro něj je čisté a bezprašné prostředí úplně nejdůležitější. "

 • Jana Kotenová

  „ Super věcička,mám ji doma. Mohu jen doporučit,zejména pro alergiky. "

 • Lea Nerudová

  „ I KVĚTINÁM SE DÝCHÁ LÉPE <3 Když mě loni v dubnu poprosila Jaruška - Jaroslava Tůmová - o chvíli mého času s tím, že se zaučuje pro jakousi firmu a potřebuje si u někoho známého vyzkoušet, jak jí to půjde při předváděčce vodního vysavače, řekla jsem si, proč ne, pomůžu jí s tím a dám jí zpětnou vazbu, jestli jsem všemu rozuměla a co mi ve "výkladu" případně chybí. Vždyť o nic nejde, myslela jsem si. Dokonce jsem přibrala i zástupce z řad mužů, aby mohla čelit záludným technickým dotazům. A tak Jaruška přijela. Už když bílého andílka vyndala z krabice, cítila jsem k němu velké sympatie O:-) A pak stačilo provonět kuchyň, přejet polstrovanou židli hadicí (kde jsem nevěřila svým očím, jak pěkně a snadno se dá klasickým vysavačem prach zapracovat zpátky do židle) a klepačem matraci (při čemž jsem zírala s pusou dokořán, v čem i přes pravidelné vysávání spíme) a bylo vymalováno :-D Už mě k tomu ani moc věcí nezajímalo a věděla jsem, že máme nového člena domácnosti. Dostal jméno Emilek a od té doby má čestné parkovací místo v koupelně a vysává, co se dá a kde se dá. Beru ho i do garáže na vysávání Ravušky (mého milovaného auta), ale pozor!!!! "nožičky" má podložené dekou, aby si je neodřel ^_^ Je to miláček a jsem za něj MOC VDĚČNÁ "

 • Jan Jirotka

  „ Dokud jsem nezažil nevěřil jsem! Vivenso začalo tam, kde silný vysavač na čerpací stanici skončil. Výsledek mne mile překvapil. Skvělá práce vivenso! "

 • Jaroslav Kaufman

  „ Vivenso je připravený na velký úklid. Dnes jsme si zvolili vůni citronu :-). Krásný pocit, když přijdete domů a cítíte krásně provoněný byt. Žádné sáčky pouhá voda :-) :-) výborný pomocník :-) "

 • Zuzana Jelenová

  „ Vivenso je skvělý! Opravdu výkonný a nejvíc mě baví vychytávka 2v1, vyluxuju a mám i vytřeno a krásně provoněný celý byt. Jen bych uvítala navíjení kabelu a trošku větší kolečka, aby dokázala přejet přívodní kabel. Lituju, že jsem si ho nepořídila dřív. Jsem nadšená!!! "

 • lenka.nova76

  „ Vysavač Vivenso je naprosto vynikající. Jednoduše se s ním manipuluje, a i když vypadá na pohled složitě, rozebírání, plnění nádrže na vodu i opětovné skládání je jednoduché. Ocenila jsem, že vzhledem k jeho oblému tvaru nehrozí omlácení rohů nábytku. Kabel je dostatečně dlouhý na celý byt, takže člověk nemusí neustále přepínat zásuvky, ale trochu se plete pod vysavač. Teleskopická tyč se dá přizpůsobit opravdu každé postavě. Také jsem ráda za snadné přepínání podlahové násady (to byl u našeho starého vysavače vždycky horor). Nadchnul mě i štěrbinový nástavec, který se dostane opravdu úplně všude, člověk nemusí odtahovat nábytek nebo lednici, aby pod nimi vysál. Jinak co se samotného vysávání týče, tak v porovnání s našim starým vysavačem je Vivenso naprosto úžasný! Žádný prach neunikne, nedostane se díky vodě zpátky do prostředí, navíc oceňuji i to, že člověk necítí žádný „vysavačový pach". Byl sice trochu šok vidět, kolik prachu jsme v bytě i přes opravdu časté vysávání měli – ve vodě je prostě vidět líp než v sáčku klasického vysavače, ale potěšilo mě, že čím častěji jsme vysávali, tím čistší voda byla:-) I čištění vysavače po použití je velmi snadné. Šikovné je uložení vysavače s pootevřenou nádrží, kdy nádržka dobře vyschne a zabrání se tak případné „plísni, zápachu..." I vysušení a případné dočištění hadice je pro uložení vysavače dobrý nápad. Z čeho jsem ale také nadšená je funkce čističky vzduchu. Musím říct, že jsem nejdřív moc nevěřila, že by měl vysavač nějaký velký vliv na „klima" v bytě, ale je úplně úžasný! Vzduch je vlhčí, takže se v něm lépe dýchá a je takový svěžejší (jiné slovo mě momentálně nenapadá). A navíc v kombinaci s vůněmi, které nakapete do vody ve vysavači, se byt krásně provoní (já si zamilovala pomerančovou:-). Co se týče záporů,nějaké maličkosti se najdou (občas se plete šňůra a dítě u čištění vzduchu neusne kvůli hlučnosti, která je ale v porovnání s našim starým vysavačem pořád o hodně tišší), tak je člověk neřeší, protože má dokonale uklizeno a v bytě krásnou vůni:-)Mimochodem Vivenso zabavilo i mužskou část naší rodiny, takže partner se vysávání vůbec nebránil a uklízel s tímto vysavačem dobrovolně, což se u toho starého vážně nestávalo:-) A navíc jinak velmi neposedný syn má vysavač jako divadlo: dlouhou chvíli vydrží v klidu pozorovat vířící vodu, která navíc postupně mění zbarvení. Přiznávám, že jsem vůbec nečekala, že budu takhle nadšená, ale tenhle vysavač mě opravdu nadchnul, všem ho nyní doporučuji:-) Pokud hledáte opravdu výkonný vysavač co umí spoustu věcí navíc, rozhodně si Vivenso pořiďte. Já po prvním vyzkoušení měla jasno a hned jsem se rozhodla, že už se ho nevzdám, protože je prostě skvělý!!! "

 • Naďa Novotná

  „ Jsem moc ráda, že jej mohu vlastnit. Mohu jen doporučit. Tým je úžasný. K ničemu vás přemlouvat nebudou. U mě to byla láska na první pohled. "

 • Klára Lebdušková

  „ Kostky ledu do vody, nastavit intenzitu fuku, kápnout vůni a domácí chlazení s čističkou vzduchu vrní, chladí, fouká, ohlazuje panelové klima. "

 • Pavel Maslák

  „ Máme Vivenso 14 dní. Chtěl by poděkovat prodejci paní Jaroslavě Tůmové za skvělou prezentaci a ochotu. Vivenso je úžasný pomocník do domácnosti. Všem ho můžu jen doporučit. "

 • Jaroslav Kaufmann

  „ Takhle naše Vivenso řádí u naší babičky, když se dělá předvánoční úklid. ;-) "

 • Leona Bernatkova

  „ Vivenso je úžasný, vůbec teto investice nelituji. Prostě bomba, ten vysaje snad i to, co neexistuje, jsem jak v Jiříkovém vidění. "

 • Miroslava Krchňáková

  „ Nejoblíbenější úklidový prostředek, ohromí mě vždy!!! "

 • Věra Piglova

  „ Jestliže máte zájem o tento výjimečný produkt, mohu Vám ho přijet předvést, co vše to dokáže přátelé. Je to doopravdy bomba. "

 • Hana Řehořová

  „ Máme ,,Vencu'' týden, ale už je to člen rodiny. Nejenom, že skvěle vysává, ale funkce čističky vzduchu a klepač čalounění vytvořily z našeho bytu krásně provoněný a čistý domov. "

 • Zuzka Kopáčová

  „ Kolik je hvězd na nebi?? Tolik si zaslouží Vivenso. :-) Je to láska na první pohled, úžasný pomocník do domácnosti. Děkuji "

 • Jaroslav Kaufmann

  „ Vivenso jsme si pořídíli před 2 lety a jsme s ním na prosto spokojení a za ty dva roky co ho jej doma máme ani jednou nebyl na opravě. Velice kvalitní mašina a také čistička vzduchu je super...a celý tým vivensa je nejlepší kolektiv. S pozdravem rodina Kaufmannová "

 • Ammazonic

  „ S vysavačem se manipuluje dobře, stejně jako s každým, co jsem dosud měla. Výhodou je délka hadice, dostanu se přes celý byt na jednu zásuvku. Příslušenství- využili jsme nástavec na luxování prachu, což bylo super a několikrát i nástavec na vytírání - ten hodnotím velmi kladně, opravdu vyluxuje i vytře a s jednou nádrží vody - tudíž míň práce než při samostatném vytírání. Průhlednou násadu jsme využili na vysávání vody na sedačce, když děti vylili skleničku - taky paráda. V našem bytě je podlaha i koberec, tak jsme testovali na každém povrchu a vše dopadlo na výbornou. Hlučnost vysávání mi přijde standardní jako u každého jiného vysavače :) Za zápory vysavače považuji hluk při čištění vzduchu a neviditelnou rysku na vodu. Prachu je však v domácnosti méně při jeho běžném využívání, máme alergika, takže je to velký přínos:) Vivenso se též dobře čistí. A jeho funkci čištění a provonění vzduchu jsem si zamilovala. Za mě tedy naprostá spokojenost. "

 • Jiří Hartl

  „ Příprava na veletrh. Ještě že ty děti máme :D "

 • Lenka Mezerová

  „ Nechala jsem se na Vivenso přemluvit před třemi lety a jsem za to moc ráda. Podotýkám, že nejsem prodejce a podobné předváděcí akce nesnáším. "

 • malavladuska

  „ Vysavač Vivenso mě teda hodně překvapil – a kupodivu jenom v dobrém! Neměla jsem zatím s žádným takhle vychytaným vysavačem zkušenost a jsem ráda že jsem dostala příležitost Vivenso vyzkoušet. Můžu ho všem jenom doporučit. Vysává úplně skvěle, takhle čisté podlahy jsme nejspíš ještě neměli. :-) Špína a prach se navíc díky vodě už nedostává dál přes vysavač do vzduchu, což je velká výhoda. Navíc když přidáte do vody vůni, krásně se vám provoní byt. I bez vůně je ale vzduch krásně osvěžený, takže to bude úplně super na léto až budou vedra (když se přidá led, funguje Vivenso prý i jako klimatizace, tak to se moc těším). Musím ocenit i nástavec na prach, utírání prachu mě nikdy nebavilo a vždycky jsem ho dělala jen z povinnosti, ale s tímhle je to hračka. Taky manipulace s vysavačem je hodně jednoduchá, sice když do něj nalijete vodu, už to něco váží, ale kolečka to v pohodě zvládají. :-) Žádné zápory mě asi nenapadají, já jsem s ním moc spokojená a zatím mě s ním i uklízení baví, snad mi to vydrží. :-) Pokud hledáte opravdu výkonný vysavač, který toho umí spoustu navíc, a krásně osvěží vzduch tak je Vivenso nejlepší a já ho za sebe doporučuju kudy chodím. :-) "

 • Valeria.K

  „ Vivenso je skvělý pro všechny, kdo chtějí opravdu uklizený byt třeba z důvodů alergií. Člověk se nestačí divit, co všechno se mu na podlaze schovává, i když si myslí, že uklízí opravdu často – to je výhoda, že vidíte tu špinavou vodu. Vysavač jsme použili na víc povrchů a vždycky se stejným výsledkem – čistou podlahou a špinavou vodou ve vysavači. Ale aspoň člověk vidí, co má doma. Moc se mi líbí i ta vytírací funkce. Kdo má třeba lina nebo dlažbu, tak bude nadšený. Provoněný byt díky vůním je hodně příjemný bonus. Pokud máte rýmu, doporučuju eukalyptus, krásně se po něm dýchá, jak jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Vůbec jako čistička vzduchu je vysavač úžasný – jestli máte doma alergika nebo astmatika, doporučuju. Zkusili jsme Vivenso i na čalounění sedačky a křesel a taky velká spokojenost,. Takže jsme se nakonec rozhodli že už se ho nevzdáme a odkoupili ho, protože lepšího pomocníka na úklid rozhodně nemáme. :-)Možná by mohl být trochu tišší, ale nemyslím, že by byl hlasitější než jiné vysavače a navíc s tím, jak je výkonný ta trocha hluku vůbec nevadí!!! "

 • ‎Ivana Nechvatalova

  „ Včerejší návštěva a ukázka vysavače byla úžasná. Paní Tůmová odvedla profesionální práci. Bylo to moc příjemné. Mohu všem doporučit. "

 • glady

  „ Vodní vysavač Vivenso používá ve své domácnosti moje kolegyně. Protože v jejich rodině je jeden vedle druhého alergik. Protože jsem žena zvídavá, tak mi při mé návštěvě u ní tento zázrak předvedla. A skutečně i já jsem cítila po úklidu, že vzduch je opravdu čistší a bez prachu. Super pomocník pro alergiky. "

 • Hajdule

  „ Také u nás se vysavač Vivenso zabydlel. Máme ho prakticky pořád po ruce a podle potřeby využíváme jeho funkce. Nejvíce asi čištění a provonění vzduchu, to mne opravdu nadchlo, protože svěží vzduch opravdu po několik hodin vydrží. Dále pak luxování a vytírání " v jednom". Perfektní funkce - je pravda, že mi to přijde trochu namáhavější než klasické vytírání mopem, ale výsledek je násobně lepší, podlaha i rychleji schne. Klasické luxování do vody - tady oceňuji to, že vidím výsledek své práce, neskutečné, kolik je ve kbelíku špíny. Také se mi líbí, že nemusím bádat nad tím, zda si mohu dovolit vysát vlhké místo, tady je to totiž fuk, takže klidně vysávám i koupelnu po sprchování. Zkusila jsem si i čištění odpadů, zatím tedy jen jejich odsátí, k profouknutí jsem se ještě neodhodlala. Dále pomocí nástavce utírám prach, nejen z nábytku, ale i z květin, i tato funkce ušetří práci. Díky dlouhé a ohebné hadici dosáhnu i na pavučiny či vršek skříní. Co se týče záporů, uvítala bych samonavíjecí šňůru. A pak hlučnost, hlavně pří čištění vzduchu, řeším to tak, že vysavač zavřu do pokoje a jdu jinam. Vodní vysavač považuji za skvělého pomocníka, funkčního i usnadňujícího práci, která nepatří zrovna k mým nejoblíbenějším. Navíc moc hezky vypadá. "

 • miksmo

  „ Vivenso je naprosto skvělý pomocník do domácnosti. Opravdu po 14 denním zkoušení je znatelně méně prachu v domácnosti. Už se nedělají chuchvalce v rozích. Pravidelně jsme i čistila vzduch a nádherně mi provoněl celý byt. Velice kladně také hodnotím nástavce, díky kterým dosáhnete kamkoliv-u nás konkrétně pod lednici, pohovku atd... Všude už je nádherně čisto. Je pravda, že jsem si uklízení s ním velice oblíbila, taktéž můj 1,5 roku starý syn. První co je když se ráno probudí tak jde a doveze mi Vivenso až do postele abych uklízela opět. :D Skvělé také je, že ihned vidíte kolik " bordelu " máte doma, je to opravdu hnus, ale vylejete a je čisto a nikde nic nelítá. Jediné záporné bych hodnotila řešení přívodního kabelu, který se mi velice často dostal pod kolečka a nemohla jsem jet dál, tudíž jsem se musela vrátit přendat Vivenso a pokračovat. Jinak rozhodně doporučuji! Přikládám foto po uklízení - a to bylo předtím uklízeno klasickým vysavačem. "

 • lissey

  „ Výkonný, účinný, efektivní... Takto bych označila tento vysavač. Měla jsem možnost vyzkoušet a okouknout u kamarádky a moc se mi líbil. Vypadá báječně a funguje také tak. Princip na vodní, vlhčené bázi je zajímavý. Pro alergiky učiněné požehnání, protože po použití nezůstanou v ovzduší zvířené prachové částečky jako u běžných vysavačů. "

 • lubosek08

  „ Skvělý pomocník, design, skvělá tvář a šetrné zacházení. Vyšší cena a měl jsem tu čest ho vyzkoušet osobně. Moc fajn a určitě doporučuji, je to technologická pomůcka pro každodenní použití. Manželka si ho chválí také. "

 • Malcovarenata

  „ Měla jsem možnost být na předváděčce v zahraničí a učaroval mě na první pohled. Není tak těžký jako se může zdát. Je robustní ale jeho váha neodpovídá :) Super věcička pro absolutně uklizený byt či dům. "

 • Laugher

  „ Moje kamarádka si ho pořídila, ale ještě předtím si nechala doma ukázat více vysavačů na vodu. Nakonec si ho koupili a nemůžou si ho vynachválit, protože je nejlepší a nakonec plánujou, že ho pořídí i svým dětem. Kvalita parádní a cena dostupná. "

 • megana4

  „ Elegantní vodní vysavač Vivenso pro dokonale čistý byt jsem měla možnost jednou vyzkoušet a jde o velice moderní a spolehlivý vysavač. Kvalitou je zcela jinde než náš starý vysavač...takže ho všem mohu jen doporučit.. "

 • Pistalinda

  „ Moc děkujeme za možnost vyzkoušení - testování Vivensa a i my se řadíme mezi ty, kteří si ho po 14 dnech odkoupili. Důvodem je, že je nejen kvalitním pomocníkem při úklidu, ale také se nám velmi osvědčil jako osvěžovač a čistič vzduchu. A nejvíc se těším, až ho v létě otestujeme s kostkami ledu jako klimatizací v horkých dnech... A nyní k samotnému testování. Manipulace s vysavačem je snadná, dá se říci totožná s naším předchozím vysavačem. Jen je Vivenso o trošičku těžší. To nám ale nevadí. Naopak. Je bytelný a alespoň s ním nemůže až tolik zlobit náš tříleťák. Jízda po bytě, ať už na koberci či po dlažbě - bez problému. Vysávání hladkých povrchů i koberců - v pohodě, bez problémů. Stejně tak čištění čalouněné sedačky. Hlučnost vysávání je srovnatelná s naším předchozím vysavačem, hlučnější je při osvěžování vzduchu. Změna hodně moc viditelná byla zejména u mé mamky, kde jsme Vivenso použili na starší koberce a sedačku. Ve chvíli kdy mamka vešla do pokoje, tak řekla, že se v místnosti lépe dýchá. A to jsme ji řekli, že ji "jen vyluxujeme". Toto tedy je důkazem toho, že Vivenso během úklidu rovněž čistí i vzduch. A co teprve když jsme Vivenso použili jako osvěžovač vzduchu a přidali do toho vůně. Nejvíc mi pomohla eukalyptová, v době, kdy jsem měla virózu a ucpaný nos. Za chvilku se mi po jejím využití krásně dýchalo. Čištění Vivensa je snadné. "

 • snegurka

  „ Vodní vysavač VIVENSO vysává nečistoty ne jako běžný vysavač do sáčků, pytlíků nebo dalších zásobníků, ale díky dvoustupňovému separátoru přímo do nádoby s vodou. Díky této technologii vychází z Vivensa, vysavače na vodu, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný, jako po dešti. Jsem s ním spokojená. Za jediný zápor považuji cenu. "

 • Maty

  „ Vodní vysavač Vivenso přestavuje inovativní způsob vysávání, kteří ocení z zejména alergici. Vodní vysavač Vivenso nasává prach do nádoby s vodou a tím nedochází k vypouštění částic zpět do vzduchu. Což je perfektní "

 • Siraellen

  „ Jsem alergická a tento vysavač mi velice pomáhá. Je praktický, dostane u se s ním všude. Je lehký, snadno se s ním manipuluje, snadno se udržuje. Cena je sice vyšší, ale vyplatí se to. Jsem s ním velice spokojená. "

 • elioto

  „ Má přítelkyně vlastní úklidovou firmu a už jsem měla čest se s tímto zázrakem potkat. Pán, který s ním úklid předváděl, si s ním rozuměl a šlo jim to od ruky. Vyčištěné podlahy a i klima v celém bytě. Vlhký způsob čištění zajistí, že se nerozvíří drobný prach a že je úklid dokonalý. Krom toho skvěle vypadá. "

 • Honzik62

  „ Perfektní vysavač. Splňuje to, co slibuje. Má pěkný design. Porizovaci cema je hodně vysoká. Doporučuji. "

 • ovace

  „ Velice elegantní design, vysoce výkonný a tichý pomocník. U mě jako u alergika je to nezbytný pomocník. Velice mi ulehčuje práci. Jsem s ním velice spokojená a za sebe mohu jen doporučit. Jsem nadšená, doporučuji. "

 • kacenkadufkova

  „ Skvělá volba pro každou maminku, která zná moc dobře politý koberec džusem, výživu vylitou v posteli apod. Díky tomuto vysavači se zbaví nejen nečistot, ale i neviditelných roztočů. Je lehký, snadný, skvělý! "

 • Zdeněk Nový

  „ No máme ho první den takže...ale co jsme vysáli, tak to jsme koukaly, jsme oba tělesně postižení. Já jezdím na mechanickým vozíku a vysavač se mi ovládá dost dobře až na to, že mi vypadává ta trubka. Asi to dělá, že to držím jen jednou rukou takže...ale zatím moc velká spokojenost. "

 • renik.71

  „ Měla jsem tento přístroj zapůjčený v rámci promo akce před vánoci. Šikovná věc. Prach a nečistota se ukládají rovnou do vody, nevíří se dále po bytě. Pro alergiky citlivé na přítomnost jemného prachu a pylu učiněné požehnání. Velmi elegantní vzhled a vysoká účinnost. "

 • Lucie2606

  „ Po vysávání s tímto vysavačem je v místnosti mnohem lepší vzduch než když se jedná o běžné vysavače. Vysává dobře, doporučuji. "

 • MilenaM.

  „ Práce s vysavačem je snadná a díky tomu, že je vysavač pochytá nečistoty do vody ani nepráší. To je pro mne jako alergika velké plus. Využila jsem i možnosti, kterou vysavač nabízí, a to čističky vzduchu a opravdu mne to nadchlo. Vysavač se dobře a jednoduše ovládá, a jeho kladům patří i nízký hluk. Záporem je pro mne velikost vysavače, ale vzhledem k tomu, že je na vodu asi nelze očekávat menší velikost. Žádné další nedostatky jsem neodhalila. "

 • renda4141

  „ Elegantní vodní vysavač Vivenso skutečně umí vyčistit celý byt. Byla jsem s ním velmi spokojená, dobře se ovládá i udržuje, lehce se s ním pracuje a opravdu skvěle se s ním doma udržuje pořádek. Člověk se i kolikrát zděsí, když vidí, kolik špíny, která není na pohled vidět, může v bytě být. Je to dobrý pomocník pro všechny, zejména pro alergiky. Rozhodně doporučuji. "

 • heenna

  „ Mám ráda ve svém životě věci, které mi usnadní práci a tento vysavač je jednou z takových věcí. Měla jsem možnost si ho vyzkoušet a musím říct, že někde je lepší si připlatit pár korun a mít opravdovou kvalitu, kterou tento vysavač opravdu je. "

 • jessinka

  „ Tento vodní vysavač si pořídila má sestra a pěje na něj jen a jen samou chválu.Je to vynikající pomocník v domácnosti a je vidět i ta ošklivá nečistota :-) rozhodně uvažuji nad tím že si tento vysavač pořídím protože klasicky vysavač kolikrát už tu svoji práci nezvládá tak jak by měl. "

 • MONCA123

  „ Měla jsem možnost vysavač testovat a po úvaze jsem se rozhodla si ho odkoupit. Jsem nadšená jeho účinností, máme kočku a chlupy z ní jsou pořád a všude. Nyní bych řekla, že se tolik prachu prostě netvoří. Vysáváme často, ale nejvíc si užíváme čističky vzduchu, vůně v bytě vydrží opravdu několik hodin a je příjemné klima. Další důvod ke koupi byl nástavec na prach, vysaje rámečky, tv, pc, stínidla od lampy jsou jako nová, obrazy..prostě všechno. Jízda po bytě celkem ok, ale moc stabilní mi nepřijde, musím dávat pozor. Dcera vyčistila sedačku a matrace, té špíny ve vodě a to mám celkem nové zařízení. Další skvělý nástavec je ten na vytírání, vysavač saje a zároveň vytírá, to je sen :-). Zkrátka vysavač má tolik funkcí a všechny jsou jak dělané pro čistou domácnost. Když vejdu do bytu, cítím se tam ještě lépe než dříve. Používám denně desinfekci a pak vůně, většinou hned po ránu. Co se týče záporů, vysavač je hlučnější, i ta funkce čističky vzduchu, zapínám jí a jdu do sprchy...např. Taky čištění není nic moc, ta spirála a okolí, ale dá se, za cenu čistoty. Ještě mi vadí, že když položím vršek, teče voda okolo. A riska na vodu v nádrži není vůbec skoro vidět. Ale sumasumárum je efekt v bytě ohromný. "

Vyzkoušejte Vivenso zdarma a nezávazně

Vyzkoušet