Aroma difuzér se světlem

Aroma difuzér je perfektním pomocníkem, který vytvoří z vašeho domova wellness oázu. Díky speciální ultrazvukové technologii z aroma difuzéru vychází mlha, která dodá vzduchu příjemnou vlhkost a po přidání pár kapek vonné esence vzduch zároveň krásně provoní.

1 590,00 

Ultrazvukový aroma difuzér se světlem

Proměňte svůj domov ve wellnes oázu s přejemně svěžím ovzduším. Náš aroma difuzér osvěží vzduch a provoní váš interiér decentní vůní. Díky speciální ultrazvukové technologii z aroma difuzéru vychází mlha, která dodá vzduchu příjemnou vlhkost a po přidání pár kapek vonné esence vzduch zároveň provoní.

Příjemně měnící se barevné LED podsvícení se postará o vytvoření pohodové atmosféry, pomáhá dotvářet náladu nebo doplní barevné ladění interiéru. Aroma difuzér pracuje na bázi vody. Dle libosti si můžete zvolit vybranou vonnou esenci z našeho e-shopu. Díky moderní ultrazvukové technologie se vonné oleje nepálí, voda neohřívá a jsou plně zachovány vlastnosti vonných esencí, které jsou důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší.

Jak funguje mlhový aroma difuzér se světlem?

Aroma difuzér má na svém ovládacím panelu možnost změny barev podsvícení, nastavení automatického vypnutí a také nastavení dvou stupňů intenzity páry.

Jakmile se voda z aroma difuzéru vytratí, difuzér se automaticky vypne. Toto bývá zpravidla po 4 hodinách provozu, v závislosti na suchosti/vlhkosti vzduchu.

Aroma difuzér je možné mít kdekoliv, a to nejen doma, ale i v jakýchkoliv prostorách, v nichž chcete docílit příjemné provoněné atmosféry.

Tip č. 1!

Zkombinujte si svůj aroma difuzér s nějakou z vašich oblíbených vůní z vonného setu. Dejte pár kapek do vody a zapněte. Druhy vůní: citron, pomeranč, eukalyptus, levandule, broskev, vanilka, borovice apod. Více v sekci „Vonné esence„.

Tip č.2!

Pokud do vody přidáte pár kapek naší dezinfekce „Eco Clean Air„, můžete dokonce pomocí aroma difuzéru vzduch dezinfikovat. Jemná pára, která z něj vychází, zároveň do prostoru rozprostře vzduch obohacený o dezinfekci, jež je pachově neutrální a pohlcuje bakterie a viry v prostoru. Pro dosažení nejvyššího účinku nemíchejte dezinfekci s vonnou esencí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.